Galerii Positiiv osaleb Eesti Fotokunstimessil 2016 Vivian Ainsalu, Philip Solovjovi ja Reet Sau loominguga

positiivi-galerii_1000x

Positiivi galeriil on au esindada Eesti Fotokunstimessi näituse sektsioonis Philip Solovjovi ja Vivian Ainsalu loomingut. Publikuprogrammis tutvustab fotograaf ja Positiivi kaasautor Reet Sau retrokaameratega pildistamist ja näitab oma loomingut.

Philip Solovjovi (s. 1985) maastikufotode lihtsad ja rahulikud kompositsioonid loovad piltidel meditatiivse õhkkonna. Messil näeb valikut tema must-valgest fotoseeriast “Maaäär. Land’s end” 2010-2011.

Vivian Ainsalu (s. 1979) looming on inspireeritud Eesti melanhoolsest loodusest ja muistendite salapärastest olevustest. Tema loomingu märksõnad on retrokaamerad, mustvalge fotograafia, metsik loodus, loomulik valgus, inimene.
Messil näeb kunstniku kollaaže seeriast “Herbaarium”, I ja II, 2014.

Laupäeval, kell 14.00 tutvustab Reet Sau retrokaameraid, näitab nendega tehtud pilte ja räägib kuidas vanade, kapriisse iseloomuga apraatidega käituda. Fotograaf ilmutab ise pildid ja oskab ka vanasid fotoaparaate parandada.

Eesti Fotokunstimess on avatud R-L kell 11-20, P kell 11-18 Telliskivi Loomelinnaku Rohelises saalis (Telliskivi 60a Tallinn).
Lisainfo: Kristel Schwede, tel 5809 3140, kristel@positiiv.ee