POSITIIVI KOOLITUS. Fotolavastuste keskkonna ja aksessuaaride valik 27.09.18

Galeriis Positiiv toimub Vivian Ainsalu koolitus “Fotolavastuste keskkonna ja aksessuaaride valik” 27. septembril 2018 kell 18-21 (Roo 21a Tallinn). Osalustasu 36.-, registreerimine ja lisainfo: info@positiiv.ee

Koolitusel käsitletakse järgmisi teemasid: Kuidas jõuda ideest teostuseni. Modelli valimine. Lepingud modelliga. Aksessuaarid, stilistika, jumestus, soeng. Kostüümide valimine ja valmistamine. Pildistamise keskkonna leidmine. Kompositsioon ja loo jutustamine. Loomingulised filtrid, tossupommid, tuli, vesi jm abivahendid. Töövoog arvutis (Photoshop, Alien Skin).

Vivian Ainsalu (s 1979) on üks isikupärasema pildikeelega fotograafe. Loodusfotograafina alustanud kunstnik on saavutanud tunnustust ja auhinnalisi kohti nii eesti kui rahvusvahelistel fotokonkurssidel (2008–2016). Alates 2014. aastast on (loodus)keskkond Viviani loomingus taandunud lavastatud portreede, akti- ja buduaarifotode tähendusrikkaks taustaks. Loodusolend on kunstniku loomingus asendunud inimesega: kirgliku, filosoofilise, dramaatilise tegelaskujuga.

Koolituse ajal on avatud Vivian Ainsalu fotolavastuste näitus “Isepäi” (12.-29.09.18). Näitus on XIII Disainiöö festivali satelliit.